نحوه ی عملکرد دستگاه آسیاب کارتن

عملکرد دستگاه آسیاب کارتن | تجهیزکاران صنعت جنوب

دستگاه آسیاب کارتن شیراز

صنعت بازیافت ،صنعت سودآوری است. تولید کاغذ از کاغذ باطله نیز به دلیلی ارزانی مواد اولیه کسب و کار مناسبی است که ضمن حفاظت از محیط زیست و اشتغال زایی از سود مناسبی نیز برخوردار می شوید.در جوامع امروزی الگوی مصرف به گونه‌ای است که همواره مقدار زیادی زباله تولید می‌گردد. یکی از راه‌های حفاظت از منابع، بازیافت مواد می‌باشد. امروزه قسمت عمده‌ای از زباله‌های جامد کشور‌های پیشرفته را کاغذ و کارتن تشکیل می‌دهد. بر اساس نتایج آنالیز فیزیکی زباله‌های شهری در ایران به طور متوسط حدود۱۰ % از این زباله‌ها را کاغذ و کارتن تشکیل می‌دهد.بازیافت راه حلی است که نسبت به دفن یا سوزاندن مواد زائد و حتی در مورد کارتن از تبدیل آن به کمپوست هزینه کمتری را به شهرداری‌ها تحمیل می‌کند و صرفه‌جویی در انرژی و محیط زیست تمیزتر اساس آن را تشکیل می‌دهد.بازیافت فرآیندی است که طی آن مواد با ارزش موجود در زباله جداسازی و جمع‌آوری شده و به شکل اولیه یا به عنوان مواد خام برای تولید محصولات جدید به کار گرفته می‌شود. تولید روزافزون زباله از جمله کاغذ و کارتن و دفع غیراصولی آن بدون توجه به مقوله بازیافت علاوه‌ بر هدر دادن سرمایه‌های ملی باعث از بین رفتن منابع طبیعی می‌شود.تجهیزکاران صنعت جنوب که تولید و عرضه کننده ی دستگاه آسیاب کارتن شیراز می باشد،گام های بلندی برای بازیافت کارتن برداشته است.واحد تولیدی ما با ۲۰ سال سابقه ی تولید دستگاه های بازیافت از قبیل دستگاه بازیافت ضایعات پنبه در شیراز و دستگاه بازیافت شیشه نوشابه در شیراز ،معتبرترین واحد تولید دستگاه بازیافت در شیراز می باشد.ما با تجربه طولانی و استفاده از مهندسان خبره و با توجه به نحوه ی عملکرد دستگاه آسیاب کارتن،خط تولید دستگاه آسیاب کارتن شیراز را راه اندازی کرده ایم.


دستگاه بازیافت کارتن در شیراز

بازیافت کارتن و تولید کارتن از جمله فرآیند های مهم بازیابی و تولید محصولات کاغذی است که در واقع زباله به شمار نمی آید. با اینکه امکان تجزیه کارتن ها به طور طبیعی وجود دارد اما بازیافت کارتن در شیراز با کمک دستگاه آسیاب کارتن شیراز جزء بهترین استراتژی ها و اهدافی است که جهت حفظ سلامت محیط زیست و بهبود کارایی در کنار استفاده حداکثری از این اقلام می توانیم انجام دهیم.بازیافت کارتن به ما اجازه می دهد تا آنها را در اندازه های خاص مجدداً مورد استفاده قرار دهیم و این منبع را می توان یک جزء تجدیدپذیر و مفید جهت کاربردهای مختلف دانست. مانند هر ماده دیگری، بازیافت کارتن ها مراحلی دارد. اصولاً کارتن ها از مناطق مسکونی، به همراه سایر مواد قابل بازیافت جمع آوری می شوند. آنها به یک مرکز بازیابی که در آنجا طبقه بندی شده اند منتقل می شوند.از آنجا،به کارخانه کاغذ یا به تاسیساتی که مصالح ساختمانی پایدار تولید می کند ، ارسال می شوند. در ابتدا کارتن ها مرتب شده و در مرتب‌سازی براساس نحوه استفاده دسته ‌بندی می‌شوند و سپس برای بازیافت حمل می‌شوند. بازیافت کارتن ها تحت سیستم متفاوتی در سراسر کشور انجام می شود. تجهیزکاران صنعت جنوب که تولید کننده ی دستگاه بازیافت در شیراز می باشد برای کمک به صنعت بازیافت کشور و به خصوص صنعت بازیافت کارتن ،اقدام به تولید و عرضه ی دستگاه آسیاب کارتن شیراز نموده است.


مزایای بازیافت کارتن

بازیافت کارتن شبیه به سایر بازیافت ها است. بازیافت کارتن با جلوگیری از هدر رفتن محصولات و مواد، تبدیل آنها به مواد جدید، افزایش عمر مفید آنها و کمک به حفظ منابع طبیعی زمین، مانع از مشکلات زیست محیطی و استفاده از چوب درختان می شود. به طور کلی بازیافت بخشی از اقتصاد مدور است ، این مدل مبتنی بر استفاده ۱۰۰٪ از مواد اولیه ، استفاده و فرآیندهای تولیدی کارآمدتر است.در ادامه به مواردی از مزایای بازیافت کارتن اشاره می نماییم. ۱- بازیافت کارتن به جلوگیری از جنگل زدایی کمک می کند:مقوا و کارتن آسان ترین گزینه برای بازیافت هستند و یک تن کارتن بازیافت شده ۱۷ درخت را از خطر قطع شدن نجات می دهد.۲- موجب صرفه جویی در مصرف آب می شود:فرآیند ساخت خمیر کاغذ با استفاده از آب زیادی برای تجزیه ساختار عمده منبع فیبر چوب (پوست ، چیپس ، ساقه و غیره) برای تهیه کاغذ یا مقوا استفاده می شود. بازیافت کارتن به اندازه یک تن موجب صرفه جویی در مصرف آب در طی این فرآیند می شود و تقریبا ۸۵ درصد از آب مصرفی کاهش می یابد.۳- میزان انتشار CO۲ کاهش می یابد:در روند بازیافت کارتن ۱۷ درختی را که از طریق بازیافت ذخیره شده اند را به خاطر دارید؟ آنها هر ساله حدود ۲۵۰ پوند دی اکسید کربن از هوا جذب می کنند. همین درختان اگر سوزانده شوند ۱۵۰۰پوند CO۲ را به محیط باز می گردانند.۴- بازیافت کارتن موجب صرفه جویی در فضای دفن زباله می شود:اگرچه کارتن زیست تخریب پذیر و قابل بازیافت است، در مقایسه با مواد آلی (برگ ها ، مواد غذایی و غیره) ، تجزیه آن بسیار طولانی تر می باشد. اگر یک بار ۲۰ تن کارتن به محل دفن زباله وارد شود ، چند دهه طول می کشد تا تجزیه شود و بدین صورت محیط را آلوده هم خواهد کرد. علاوه بر این، هنگامی که کارتن به محل دفن زباله ها می رود، متان، یک گاز گلخانه ای را در هوا آزاد می کند. با بازیافت یک تن مقوا حدود ۳ متر مکعب فضای دفن زباله ذخیره می شود. با توجه به مزیت های که در مورد بازیافت کارتن بیان شد،حتما پی برده اید که واحدهای تولید کننده ی دستگاه آسیاب کارتن از جمله تجهیزکاران صنعت جنوب که تولید کننده ی دستگاه آسیاب کارتن شیراز و دستگاه بازیافت در شیراز می باشد چه گام بلند و موثری در جهت رونق اقتصادی کشور و از همه مهمتر ،پاک سازی محیط زیست از مواد دور ریختنی بر داشته اند.

بازیافت کارتن | تجهیزکاران صنعت جنوب

خرید دستگاه بازیافت کارتن | تجهیزکاران صنعت جنوب

خرید دستگاه آسیاب کارتن شیراز

با تفاسیر ذکر شده، مهمترین تجهیزاتی که برای بازیافت کارتن و مقوا نیاز داریم، دستگاه آسیاب کارتن است. به طوریکه بدون وجود آن، عملاً کار بازیافت بسیار سخت خواهد شد.این دستگاه می تواند کارتن را به قطعات بسیار ریز تبدیل کرده و حجم فضای اشغال شده توسط ضایعات را کاهش دهد و حمل و نقل به کارخانجات بازیافت را آسان نماید.در نهایت کارتن های ریز و خرد شده که به کارخانجات بازیافت ارسال شده اند، برای ساخت بسیاری از محصولات مانند کاغذ دیواری، دستمال کاغذی و کاغذ های نو مفید عمل کند. تجهیزکاران صنعت جنوب در تولید دستگاه آسیاب کارتن شیراز جزء معتبرترین سازندگان و طراحان محسوب می شود.هم چنین با ۲۰ سال سابقه ی فعالیت در تولید دستگاه بازیافت در شیراز،معتبرترین مرجع خرید دستگاه آسیاب کارتن شیراز می باشد.


قیمت دستگاه آسیاب کارتن

برای بسیاری از مردم سخت است که قبول کنند با همین مواد دور ریختنی هر روزشان ،می‌توانیم در مصرف منابع طبیعی صرفه‌جویی کرده و به جای استفاده از مواد خام برای تولید محصولات نو، از مواد بازیافتی استفاده کنیم اما این یک واقعیت است که در کل دنیا به سمت آن رفته‌اند و ما بسیار در آن عقب هستیم.با توجه به مصرف روزانه ی کاغذ باطله و کارتن در زندگی روزمره و به خصوص فروشگاه های سراسر کشور، در اکثر مواقع پس از مصرف کاغذ و کارتن ، آن ها دور ریخته ‌شده و استفاده دوباره‌ای از آن ها نمی‌شود؛ در حالیکه با بازیافت هر تن کارتن و کاغذ باطله از قطع ۱۷ اصله درخت جنگلی جلوگیری می‌شود. تولید کاغذ از کارتن نیز به دلیلی ارزانی مواد اولیه کسب و کار مناسبی است که ضمن حفاظت از محیط زیست (جلوگیری از قطع بی‌رویه درختان جنگلی) و اشتغال زایی سود مناسبی نیز دارد. بازیافت کارتن از طریق فرایندی صورت می‌گیرد که کارتن های دور ریختنی جمع‌آوری شده در کارخانه‌های کاغذسازی یا کارخانه‌های مقواسازی با کیفیت و ضخامت‌های متفاوت به خمیر تبدیل می‌شوند و در ادامه به مواد مختلفی از جمله،کاغذ دیواری،مداد،دفتر و...تبدیل شده و به چرخه ی مصرف عموم با کمترین هزینه و آسیب رساندن به طبیعت باز می گردند. با تفاسیری که گفته شد و با توجه به مزایای بی شمار بازیافت کارتن و پاک بودن این صنعت و کمک آن به محیط زیست،هزینه کردن اولیه برای خرید دستگاه آسیاب کارتن شیراز،در میان مدت قطعا سودآور بوده و جبران سرمایه گذاری اولیه را می نماید.برای جویا شدن و استعلام از قیمت دستگاه آسیاب کارتن با واحد تولید صنعتی ما یعنی تجهیزکاران صنعت جنوب تماس گرفته و علاوه بر مطلع شدن از قیمت دستگاه فوق و دست گاه های بازیافت مشابه،با نحوه ی عملکرد دستگاه آسیاب کارتن نیز آشنا شوید.


| تجهیزکاران صنعت جنوب

تولیدات تجهیزکاران جنوب